Prvi šolski dan

Začelo se je novo šolsko leto 2021/2022. Čudovit sprejem je doživelo 16 učencev prvošolcev, ki so prišli v šolo skupaj s svojimi starši. Navzoče prvošolce in njihove starše, učence in učitelje sta nagovorila ravnatelj OŠ Trebnje Rado Kostrevc ter župan Občine Trebnje Alojzij Kastelic, ki sta vsem namenila nekaj spodbudnih besed ter zaželela uspešno šolsko leto.

Svečan kulturni program je obogatil nastop otroškega pevskega zbora ter recitacija pesmi četrtošolke Ane. V nadaljevanju so si učenci ogledali otroško gledališko predstavo Petjin kolesarski izlet Zavoda Enostavno prijatelji, katere ogled je omogočila Krajevna skupnost Velika Loka in za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Prvošolci so spoznali učiteljico razredničarko Alenko Kolar in učiteljico  Petro Kastelic, ki bosta spremljali učence v prvem razredu.

Po ogledu predstave so prvošolci dobili v spomin knjigo Ozimnica, ki jo podarja Občina Trebnje.

Iskreno se zahvaljujemo tudi Branetu Prazniku za fotografiranje naših prvošolcev.